Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Apród.hu-ról rendeltem egy...

Apród.hu-ról rendeltem egy telefont. Meg is egyeztem az eladóval. El utaltam neki a pénzt. Írt is, hogy megkapta és hogy másnap postára adja. Többi lent?

Figyelt kérdés
Ezt 20. án este írta, vagyis 21. én feladta. Azóta nem érkezett meg a telefon. Felhívni nem tudom a nőt, mert nem adott számot, és az oldalról is törölte magát. Ha nem jön meg a telefon akkor én feljelenthetem, ugye?

2013. jan. 2. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csalás áldozata lettél. Feljelentheted igen, de semmit sem fognak tudni tenni, az ügy érdekében.
2013. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nincs rá esély, hogy megkapom? Azzal nyugtattam magam h az ünnepek miatt késik..

Megvan a beszélgetés, meg a feladási szelvény.. így sem tudnak vele semmit csinálni?

2013. jan. 2. 18:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Vagy megkapod vagy nem... Ez itt Magyarország... Feladási szelvényt meg simán lehet hamisítani is. Még bízhatsz abban, hogy megkapod. 21-e óta ez gyakorlatilag a 3. munkanap.
2013. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Naponta van 3 ilyen kérdés itt.

Miért nem lehet megérteni, hogy TILOS ELŐRE UTALNI VAGY ELKÜLDENI A CSOMAGOT!

Nem te vagy az egyetlen, többezer embert vertek már át így. Az ilyen ingyenes, ellenőrizetlen oldalakon hemzsegnek a csalók, ezért nem is ajánlatos ott vásárolni, maximum személyes átvétellel. Ezt egyébként az adott oldalon is mindenhol leírják (ne utalj előre, nem vállalnak felelősséget stb.)


Tehetsz feljelentést, de sok ember járt így, a rendőrség kapacitása pedig véges és vannak sokkal nagyobb bűnügyek.

Ha kézre is kerítik a tettest, a pénzedet valószínűleg akkor sem kapod vissza.



Ez volt a tanulópénz, szolgáljon ez tanulságul mindenkinek!

2013. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért sajnálom, hogy a szüleim pénze lett a tanulópénz..
2013. jan. 2. 18:35
 6/15 anonim ***** válasza:

Feladási szelvény alatt mit értesz?

Ő küldte el a postai szelvényt, amivel igazolta, hogy feladta?

Vagy ez a szelvény az, amit te kaptál, amikor feladtad neki a pénzt?

2013. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Amivel én igazolom, hogy feladtam a pénzt.

Azt, hogy ő megkapta csak a beszélgetéssel tudom bizonyítani.

2013. jan. 2. 18:45
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor tuti nem adta fel.

Azért tegyél feljelentést, végülis van egy neved, egy címed, meg valami, amit megadott magáról (felhasználónév, e-mail cím).

Legalább másokat remélhetőleg nem tud majd átverni.

Megkérdezhetem, mekkora összegről van szó?

2013. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hány lesz még ilyen?!
2013. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Email címem nincs.. törölte magát az oldalról.

Van egy nevem egy bankszámlaszámom és kitudom nyomtatni a beszélgetést és a hirdetést..

13675 Ft. Most mondhatnám, hogy nem sok.. de nem mondok ilyet mivel ez nem a saját pénzem.. nem én dolgoztam érte..

2013. jan. 2. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!