Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha vásárolok a vaterán akkor...

Ha vásárolok a vaterán akkor a vatera is von le pénzt?

Figyelt kérdés

Véletlen 2 hasonló dolgot rendeltem meg tőle. de csak az egyik kell. de nem ez a lényeg... ezt irta nekem a nő. most le akar húzni?

"Nem tudom akkor mert mindkét dominó csomag le lett ütve a te neveddel az 53 db-os rajzos dominó is.Elküldöm az értesítőt amit te is kaptál. Ha nem kell a rajzos akkor azt úgy tudjuk megoldani hogy a vaterának adott 6 %-ot kellene csak átutalnod a többivel együtt amit tőlem le fognak vonni jelen esetben az a 690 Ft 6 %-a vagyis 42 Ft + 690 Ft a nagyalakú dominó + 1130 Ft ajánlott posta(798g). Így összesen a megadott számlára 1865 ft-ot kellene akkor befizetned."


2013. jan. 8. 21:46
 1/2 anonim válasza:

Ha azt írjátok mindketten, hogy nem történt meg a vásárlás, akkor nem kell jutalékot fizetnie.

De most te sem gondolod komolyan, hogy az a 42 forint olyan hatalmas lehúzás lenne...

2013. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az eladónak kell jutalékot fizetni, ha sikeres volt a tranzakció, pozitív értékeléssel. Ha semlegest adtok, akkor nem von le, kivétel, ha volt kiemelés. Ilyenkor viszont a kiemelés díját elveszti az eladó, úgyhogy kifizetheted neki azt a 42Ft-ot.
2013. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!