Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy iphonet, üres...

Rendeltem egy iphonet, üres dobozt kaptam. Ilyenkor vissza lehet menni panaszkodni a postára?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy iphone 4-et, postán küldték ki, és amikor kinyitottam az agyoncelluxozott dobozt egy üres iphone-os doboz volt benne meg pár szórólap, és rózsaszín postai csekkek

2013. jan. 9. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kifizetted az árut?
2013. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen
2013. jan. 9. 23:01
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Honnan rendelted?
2013. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
aprod.hu
2013. jan. 9. 23:05
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

De váááá hogy lehetnek ilyen idióták az emberek?! Előre fizetsz egy vadidegennek, és csodálkozol, hogy nem azt kapod, amit szeretnél.

Maximum feljelentést tudsz tenni, de a pénzednek búcsút mondhatsz...


A csapból is ez folyik, hogy mindenhol átverik az embert netes vásárláskor, akkor mégis miért csináljátok? Lehetne okosabban, pl személyes átvétel.. De ha ennyi felesleges pénzetek van, nekem is küldhetnétek belőle...

2013. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
A posta csak annyit tud tenni, hogy készül a csomagról egy jegyzőkönyv, de ez önmagában nem oldja meg a problémádat. Fogd a dobozt, meg mindent ami benne volt és menj a rendőrségre feljelentést tenni. Jó hosszú ügy lesz,de csak így van esélyed a pénzedhez jutni.
2013. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Vadmeggy ***** válasza:
41%
Magánszemélynek SOHA semmilyen körülmények között NEM utalunk előre nagyobb pénzt! Miért nem tanuljátok meg? Nincs semmi garancia, hogy azt kapod, amit rendeltél. Csak postai utánvétellel, vagy személyesen szabad megvenni. Aki ilyet csinál azt pedig a farkánál lógatnám fel egy nyílvános helyen.
2013. jan. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Vadmeggy ***** válasza:
41%
Az esély, hogy visszakapod a pénzedet majdnem egyenlő a nullával. Valószínüleg álnéven és nem saját IP címről adta fel a hirdetést, így pedig nem lehet azonosítani. Remélem szerencsével jársz és le tudják nyomozni a tettest.
2013. jan. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Ip címeknek nem hiszem hogy utána mennek a nyomozók ilyen esetben. Viszont a pénz útja mindenképpen lekövethető. Legalábbis kétlem, hogy egy telefonos-átverős pitiáner csaló a Kajmán-szigeteken nyitogatna bankszámlákat.
2013. jan. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Műszaki cikkeket csak boltból vagy személyes átvétellel, kipróbálás után vennék meg. Ez senki másnak nem számít? Fénykép alapján venni telefont? Ugyan már!

Naponta vannak itt ilyen kérdések. A másik meg, ha már ide tud kérdést írni az ember, akkor a többit miért nem olvassa?

2013. jan. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!