Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudna mondani valaki valami...

Átkozott kérdése:

Tudna mondani valaki valami olyan internetes pénzkereseti lehetöséget ami jó jövedelmet hoz?

Figyelt kérdés
Ami persze legális. Ez a kérdés alatt nem olyan válaszokat várok mint pl. a online rulett vagy ilyen olyan reklámnézegetés...

2013. jan. 10. 19:53
 1/10 anonim válasza:
Ha Nő vagy akkor online webkam! Hamar meggazdagodsz.
2013. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, tele van a net ilyen lehetőségekkel.
2013. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Internetkábel-szerelő
2013. jan. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Én két olyan programmal is foglalkozom, ami évek óta megbízhatóan és pontosan fizet. Nem tudom mit értesz "jó" jövedelem alatt, nekem 1,5-2 óra napi melóval összejön egy lájtos havi fizetés. Ha érdekel, írj priviben.
2013. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez tényleg így lenne, akkor nem privit kérnél tőle, hanem kiírnád ide, hogy mi az (gondolom, nem titkos).


Privit azért kérsz tőle, hogy ott nyugodtan, kritikáktól mentesen bekábíthasd az ügynök dumával és beszervezhesd a piramisba.

2013. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Kicsit paranoiás vagy azt hiszem.:-)) Tényleg nem titok, csak nem akartam, hogy aztán az legyen a baj, hogy miért reklámozok.

Az egyik lehetőség, ami 13 éve fut (és fizet) az SFI, vagyis a Strong Future International, ami egy nemzetközi webáruházra, és aukciós oldalra épülő online marketing cég. Gyakorlatilag ingyen elkezdhető, és a munkád függvényében, illetve a saját csapatod bővülése arányában haladsz előre a jövedelmeddel. Egyszeri 1,95$ (kb 380 Ft) befektetés jól felgyorsítja a folyamatot. A "munka" a cég termékeinek, és szolgáltatásainak reklámozása, továbbajánlása.

A másik cég, a GDI, vagyis Global Domain International amelyik 2004 óta működik. Professzionális weblapszerkesztő programot, és egyedi domain neveket értékesít, szintén online marketing formájában. Az egyszeri befektetés 10$ (2000 Ft) havidíj, amit a következő hónapban már a jutalékodból is fizethetsz. Ezért 5 saját magad elképzelése szerint kialakítható weboldalt, és 10 önálló mail címet kapsz, meg mindenféle marketing eszközt. A feladat itt is, a termék, és szolgáltatások továbbajánlása Mint minden online marketing típusú biznisz, ez is jól megfizeti, ha saját csapatot építesz.

Mielőtt a "hálózatépítés" gondolatától bárki felsikoltana, hogy ez pilótajáték, megnyugtatom, hogy nem az. Az SFI webáruháza pillanatnyilag több mint 55 ezer terméket kínál nagyon jó áron, és az aukciós oldaluk is nagyon népszerű. A GDI terméke pedig egy nagyon jól használható, és könnyen kezelhető webes szolgáltatás, amit bárki tud használni előképzettség nélkül is, akár az üzleti lehetőségeit, akár az ételreceptjeit, vagy kötésmintáit akarja megmutatni a világnak. Tehát egyik cég sem az új belépők pénzét osztogatja, amíg el nem fogynak a balekok...

Nekem nagyon bejött mindkettő, és rajtam kívül vannak még így pár százezren.

Na, aki elkábult az ügynökdumámtól, az írhat privit, ha érdekli a téma:-)))

Ezt a piramisozást meg nem érdemes hatra-vakra szitokszóként használni. A világon szinte minden "piramis" formára épül fel; az élővilág, a családok, a munkahelyek, a hadseregek, az egyházak... Ezen az alapon piramist épít pl. a sarki fűszeres is, aki azért reklámozza magát, hogy neki legyen több vevője (nagyobb hálózata)és ne a szomszéd boltosnak.

Az internetes munkákkal nem a hálózatépítés a probléma, hanem az, ha valós termék nélkül ígérnek nagy jövedelmet. Ezt az új belépők pénze ki is termeli egy darabig, aztán ha elfogynak az érdeklődők, összeomlik az egész.

2013. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És te ezzel mennyit kerestél már?
2013. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ezt a kettőt nézem, akkor havi átlagban kijön az 50-60 ezer Ft. Az év vége és a nyár szokott erősebb lenni. Időnként elcsábulok valódi "piramisokba", és olyan HYIP-ekbe, amik jó ha megérik a két hónapot. De ha az ember észnél van, azokból is kijön havi 10-20 ezer 2-3 ezres befektetéssel. De ilyenekbe normális ember nem is tesz be, és nem is vár bevételként többet.
2013. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Előző válaszhoz csak annyit tennék hozzá - minden egyetértésem mellett -, hogy a GDI nem 2004. óta, hanem 1999. óta, tehát már 15 éve a világ élvonalában működik és egyre sikeresebben. Én is ezzel foglalkozom és szerintem a legjobb üzlet a neten, könnyen megtanulható bárki számára, a termékére egyre nagyobb az igény és korrekten fizet minden hónapban.
2014. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én videójátékojat árulok neten is ennek azoldalnak a programjában: [link] Mondjuk a legtöbb vásárlóm a haveroktól meg a koliban a gamerektöl lett de ha van weboldalad vagy YouTube csatornád akkor job ban megéri.
2017. márc. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!