Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki kapott már kézhez...

Valaki kapott már kézhez pénzt a three dollar click oldal által? Elméletileg, ha összegyűlik a 3000 dollár, akkor azt paypal számlára utalják. Nekem már összegyűlt, de nem tudom, hogy hogyan vegyem ki a pénzt.

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak kutakodtam, nem ismerem az oldalt. A megoldás itt van:


[link]

2013. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Habár az oldalt nem ismerem átverésnek tűnik (kérlek olvasd el az indoklásom, ne gondold, hogy csak károgni akarok).


1: Az előbbi linken látható, hogy csak azoknak fizetnek ki pénzt akik előtte "upgradelték" az accountjukat.

Magyarul pénzt kell fizetned azért, hogy megkaphasd a pénzedet? Ha megdolgoztál a pénzedért akkor miért neked kell fizetni azért, hogy megkaphasd?


2: Azt írják, hogy 75 nap alatt érkeznek meg a kifizetések. Miért? Átutalásnak 2-3 nap alatt meg kellene érkeznie. Ha van tőkéjük és tényleg elutalják a pénzt, arra felesleges 75 nap.


Ebből nekem az szűrődik le, hogy csináltak egy oldalt amin látszólag egyszerű pénzt keresni, majd fizetni kell a kifizetéshez (ebben van számukra a pénz) - mivel arra számítasz, hogy megkapod a pénzed bátran upgradelsz pénzért - majd a számládra nem érkezik meg a pénzed sosem. 75 nap elég hosszú idő, hogy addig ne reklamáljanak.

2013. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!