Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az normális, ha 16 évesen...

Az normális, ha 16 évesen folyton a pénzen jár az eszem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már aludni is alig tudok,szinte minden percben azon töröm a fejem,hogy tudnék pénzt csinálni,teljesen tönkre tesz, full stresszes leszek,ha csak arra gondolok,hogy nincs egy forintom se.. barátnő meg hétvégén jön,csak kellene valami. Igen, nem élünk valami jól, meg hát volt is pénzem,csak elköltöttem csupa baromságra és most meg itt sírok.. tiszta hülye vagyok. Kajak olyan nevetséges,hogy egy húszezer is boldoggá tenne,de nincs. Másnak meg folynak be a milliók áhh.. nem is tudom minek írok ide, meg mit várok...csak jó volt kiírni..béke.
2013. jan. 14. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, az idő pénz.
2013. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van benne valami.
2013. jan. 14. 23:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, de sajnos jellemző a mai pénzközpontú világ emberére.
2013. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez normális csak nehogy úgy járj mint én 2 évig gondolkodtam úgy hogy sok pénzem van, erre ma tudom hogy lehetne 100-150 milliót keresni havonta, csak nincs 15 millióm a kezdéshez.

Úgy hogy én most meg ezen rágódom :)

2013. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

akár én is írhattam volna...pont ilyen problémáim voltak.


(illetve vannak)

2013. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ehhez csak gratulálni tudok. Szerintem teljesen normális, hallottam is sok üzletembertől, h gyerekként sikerkönyveket olvastak nagyfejesektől. Rengeteg üzleti felvétel érhető el a Neten. Ha gyerekként is ezen agyalsz, felnőttként nagyon sok pénzed lesz.
2013. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!