Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kapok e árvaellátást abban az...

Kapok e árvaellátást abban az esetben ha már betöltöttem a 18. -ik életévemet (2012) és ezután haltmeg az apukám (2013. jan)? Van középiskolai nappalis hallgatói jogviszonyom. Várom a hasznos válaszokat

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 13:37
 1/3 anonim válasza:
Igen, kapsz, amíg nappali tagozatos vagy, és nem töltötted be az asszem 26. életévedet. Egyetem/főiskola alatt is járni fog. A középiskola is egyetem között nyárra jutó árvaellátást utólagosan fogják majd kifizetni.
2013. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen.A korhatárra már nem emlékszem 25, vagy 26.

Igazából ha van ambíciód és lehetőséged, beleférhet a nappalis főiskola vagy egyetem is MSC-vel együtt. A nyári szünetben viszont nem kapsz, de ha beiratkozol szeptemberben a következő félévre, akkor visszamenőleg a 3 hónapot egyben kapod meg.

2013. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Korhatár 25, ha utána is tanulsz még nappalin akkor kérvényezheted,h 27 éves korig kapd
2013. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!