Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Használhatom a mastercard...

Használhatom a mastercard otpjunior paypass kártyámat paypallal? Hol/hogyan kell "aktiválnom" a kártyát?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Használhatod.

Aktiválás alatt nem tudom, mit értsz.

2013. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, az aktiválás már nem lényeges, félre olvastam
2013. jan. 15. 14:48
 3/7 A kérdező kommentje:

mégsem jó a paypallal, ezt írja:


This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.


mit tegyek?

2013. jan. 15. 16:55
 4/7 anonim válasza:
A paypalhoz internet kártyára van szükség, azt külön kell igényelni és a OTP Juniorhoz nem lehet, csak a Jumptól "fölfelé".
2013. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

az utolsó hülyeséget beszél.

nekem is otp junior van és működik vele.

2013. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
de hogy? nekem is otp junior-om van és nekem is ugyan az a bajom mint a kérdezőnek.
2014. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

csak nekem ezt írja: The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.


mit lehet tenni?

2014. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!