Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Találtam Barcelona-ban egy...

Találtam Barcelona-ban egy nekem való autót-hogyan tudom behozni? Van-e vállalkozás, aki esetleg visszfuvarban elhozná?

Figyelt kérdés
Nem nagy értékű jármű, külön nemigen érné meg kimenni érte (kb. 2.000 km oda). Valaki tudna segíteni?

#logisztika #import #behozatal #visszfuvar #tréler.
2013. jan. 16. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az 100%, hogy behozatni még drágább, mintha fapados géppel kb. 20e-ért kimennél Barcelonába aztán lábon hazahoznád. Sőt, akkor legalább meg tudnád nézni mit veszel.
2013. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam arra, h repülök, kb. 30-ból meg is lenne az odaút, de csak németül tudok alapfokon, továbbá lehet, h foglalok, lebeszéltetem az autót, repülök, aztán mire kiérek, esetleg eladják. Nem tudom, segítenének-e a papírozásban, ideiglenes rendszám, biztosítás, stb.

De tény, legalább látnám személyesen a cuccot.

2013. jan. 16. 15:22
 4/7 Orihuela válasza:
Alicante környékén van ismeretségem (kint élő magyar autószerelő). Ha ott találsz valamit és kirepülsz, némi juttatás fejében biztos segít, sőt megmondja érdemes-e kirepülnöd miatta.
2013. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"továbbá lehet, h foglalok, lebeszéltetem az autót, repülök, aztán mire kiérek, esetleg eladják. "


Ja, de még mindig jobb, mintha fizetsz az autóért, fizetsz valakinek, hogy hozza haza és egy RONCSOT kapsz. Aztán reklamálj egy spanyol eladóval... Akkor is gond lesz, hogy nem beszélsz idegen nyelvet.


Amúgy meg nem hiszem el, hogy megéri spanyolo.-ból autót venni. Nekem itt valami sánta.

2013. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem éri meg kimenni érte, akkor a regadót azért megéri majd befizetni? Az többszázezer lehet. A benzin ettől azért még olcsóbb...
2013. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Toledo TDI 110, aut. klímával és tetőablakkal, vmi világos metál színben..Itthon nincs, kb. fél éve keresek.

Reg.adója kb. 120 pénz, 40 a műszaki, 21 az okmányirodás játék, nem ismeretlen történet.

De már letettem a spanyolról, messze van, sok a "ha"..

2013. jan. 18. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!