Hogyan spóroljak?

Figyelt kérdés

A vőlegényem külföldön dolgozik, a fele pénz vmilyen okbók magyaro.ra érkezik, az én számlámra!

Tegnap eléggé ki is költekeztem, gyűjtögetünk, házikóra, nyaralásra, autókra! A párom csak 20.000-t engedett költeni, de már túl haladtam 30.000rel és holnap be teszek szövetkezetbe 80.000t 11.000ftot elköltöttem, 2 nadrág egy felső, fehérneműre, nem sok és tudom a párom nem akad ki csak húz egyet a száján de félek valamiért.


2013. jan. 16. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ezért kezelem én a pénzt...
2013. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Én úgy szoktam, h

1. Nem megyek be semmilyen olyan boltba ahol kaján kívül mást is kapni, illetve ha ilyen nincs akkor nem megyek Pl a Tesco -ba a Noon food részlegre és egyebekre.

2. Teljesen jóllakottan és CETLIVEL megyek vásárolni!

Szerintem ez nem lehetetlen ha van legalább 1 egységnyi önuralma. ha nincs akkor menjen valakivel, kísérje el valaki akkor nehezebben esik kísértésbe.

Szerintem ez megoldható. Ha ez sem megy akkor a legjobb, ha valakit megkérsz, h menjen el Neked boltba, mert nem tudod kezelni a lóvét.

Üdw, egy háztartásbeli pénzügyi szakértő.

24/N

2013. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nemtudod visszafogni magad akkor keress meg a pszihológust. Amugy elég csúnya dolog tőled.
2013. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én mindig beosztom a pénzt,kaján kívül csak akkor veszek valamit,ha nagyon kell.Vissza kell fogni magam, mert a többi családtagom is olyan költekezős, hogy fizetéskor 3 táskával jönnek haza, 2 héttel később meg már alig van kaja a hűtőben.
2013. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amúgy talán még a legjobb megoldás, hogy ha megjön a lóvé, akkor rögtön tovább utalod netbankon keresztül.


Nálam ez úgy megy, hogy ha jön a fizu, akkor rá 1-2 napra már utalja is a bank tovább egy másik számlára, ahonnan csak nehezen tudom elérni, így nem eshetek kísértésbe sem, hogy elköltsem hiszen nincs mit.


Első voltam.

2013. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Teljesen jóllakottan és CETLIVEL megyek vásárolni!"

na, akkor itt b*szom el én is mindig...

2013. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Te dolgozol? A saját lovettád költsed szerintem..
2013. jan. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
vőlegényed keressen másik nőt aki nem költi a pénzét.
2013. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Valami baj volt a válaszommal? (Ez a lepontozkódóknak szólt akinek nem inge ne vegye magára)!
2013. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!