Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hivatalosan cég árulhat fb-on...

Hivatalosan cég árulhat fb-on termékeket, ha csinálnék neki egy külön oldalt?

Figyelt kérdés
Amolyan webshopra gondoltam. A tevékenységi körben természetesen benne van, hogy végezhetek ilyet, de a fb szabályzata nem tiltja?
2013. jan. 17. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd a facebookot :)
2013. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet ilyet, csak linket adhatsz, hogy új terméked jött és egy link.

Ha ezt csinálod mégis, kiraknak onnan.

Csináltas egy oldalt, ha kell segítség tudok ajánlani valakit, ők segítenek a marketinges munkában is facebookon, meg a többiben.

2013. jan. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi Franky30 ismét a választ. Ez 100%, hogy így van?

És ha csak csak képek és árak lesznek feltöltve az úgy gondolom mehetne nem? Mert az email címem úgyis szerepelni fog az oldalon, így a konkrét megrendelés történhetne emailben, nem a fb rendszerén keresztül.

Webshopra egyelőre nincs pénzem, kezdő vállalkozásról van szó kevés termékkel.

2013. jan. 17. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Árakat ne rakj fel, mert az már webáruház, azt meg ha meglátják, akkor pápá! Próbáld meg, hátha nem veszik észre, én úgy tudom nem lehet, lehet én tévedek, át kell olvasni a szabályzatot.
2013. jan. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!