Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy ügyvéd, akit felfogado...

Van egy ügyvéd, akit felfogadott egyik rokonom. Mivel, hogy én aláírtam egy meghatalmazást az ügyvéd kérhet tőlem bármilyen pénzt is ez miatt vagy csak attól aki felfogatta, és üzletet kötött, hmm?

Figyelt kérdés
A meghatalmazás annyiból állt,hogy nekem nem kell megjelennem a közjegyzőnél.
2009. aug. 30. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

És azt alaposan elolvastad, hogy MIT írtál alá?

Vajon miért nem kell megjelenned a közjegyző előtt, kit bíztál meg, hogy helyetted intézkedjen és milyen ügyedben???... Ez nem érdekel?... 8-o


Lehet, örököltél 100millió Ft-ot és most egyik rokonod van megbízva általad, hogy azt csinál a pénzeddel, amit akar???...


(Én a helyedben elmentem volna a közjegyzőhöz magam!)

2009. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, annyira azért nem vagyok hüle :). Pontosítok a kérdésemet: A meghatalmazásban nem szerepelt semmilyen összeg,hogy nekem bármit is kéne fizetnem,akkor nekem semmit se kell fizetnem az ügyvédnek még ha azt a rokonaim is mondják,igaz? Valószínűleg azért mondják,hogy ne nekik keljen kifizetni az ügyvédet, és átakarnak verni.
2009. aug. 31. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!