Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki használta már a 10forintért...

Ki használta már a 10forintért.hu aukciós oldalt? Mik a tapasztalatok: működik? Nem átvágás?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobban átvágnak mint sz@@rt a kerítésen.

A működése: veszel 10-15 forint/darabért BID-eket, ezzel tudsz licitálni. Ami árat látsz kiírva az valójában nem forint hanem BID. Eddig jól hangzik, mert még mindig a töredékéért veszed meg a bolti árnak.

A gerinctelenségek most jönnek:

1, ha licitálsz, de túllicitálnak, akkor is levonják a BID-eket és nem adják vissza. Azaz ha te 200 BID-et raktál egy teléóra (2000-3000 Ft), és valaki túllicitál, akkor te mindenképp buktad ezt a pénzt.

2, néha egy robot licitál, hogy magasabbra menjen a vételár, persze ezzel együtt az addigi nyertes licitjeit benyúlja.

3, mikor keresgéltem erről infókat olvastam hogy sokszor nem is érkezett meg a termék.

2013. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nekem is ilyesmi félelmeim voltak.

2013. jan. 21. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!