Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Személyi igazolvány, lakcímkár...

Személyi igazolvány, lakcímkártya, bankszámlaszám . Ezeknek kérik a szkennelt másolatát az önéletrajzom mellé e-mail- ben az állásra való jelentkezéshez. Nem gyanús? Német építőipar lenne.

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Habár sokmindent nem tudnak egy sima bankszámla számmal tenni, de én sem adnám meg csak a szerzödés kötés után.


A személyigazolványt lehet azért kérik mert sokszor van hogy kirugnak léhütöket és lehet estek már csapába mikor vissza jelentkezett, de más néen, és csak kint derült ki arc alapján.

2013. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ők is azt mondják,hogy csak le akarnak ellenőrizni, csak manapság annyi a gyökér, ezért van kis para emiatt
2013. jan. 22. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Már csak arra lennék kiváncsi, hogy a beszkennelt igazolványok alapján hogyan fognak leellenőrizni...

Felmennek a facebookra?:) Mert másképp nem nagyon.


Én a magam részéről soha nem adok így ki igazolványt, és még a banknak sem engedem meg, hogy fénymásolja. Írja ki belőle a dolgokat, nézzen rám, majd az igazolványon lévő képre, aztán döntse el, hogy én vagyok-e.

Ha nem tetszik neki, akkor "nyasgem".

2013. jan. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. jan. 23. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!