Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok és munkát...

17 éves fiú vagyok és munkát szeretnék vállalni többi lent?

Figyelt kérdés
nem diákmunka mert ott már dolgoztam de em a legjobb.. valami rendes melót nem tudnátok mondani 17 éves fiunak ? vagy linkelnétek oldalt ahol vannak olyan munkák ?

2013. jan. 23. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Diákmelóval jobban jársz mert könnyebben találsz munkát és kevesebb az adóteher a fizetéseden.

Diákmunkából is rengetegféle van, irodai adminisztrációtól bolti eladón, árufeltöltőn át motoros futárig minden. Csak keresni kell.

2013. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
voltam àrufeltöltö és kb havonta jo ha 3 behivtak melozni igy volt havi 10000 ft om
2013. jan. 23. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress olyan munkát ahol meg van adva hogy minimum heti hány napot kell dolgozni
2013. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

15 éves korom óta üldözöm munkákat Budapest közepén lakom, számtalan hirdetésre és, vagy 5 diákmunka közvetítőhöz jeleneztem(+ 3 statiszta studiohóz), számtalan szór át vertek, kétszer hívtak fel mind 2x egyszeri alkalmi munkát kaptam az is jó szar pénzért:S

A megoldás: összes ismerős rokon zargatása hátha tudnak munkát adni ha egyik barátomon látom h állandó munka helye van, hát megéri nagyon jó ba lenne vele mert legtöbb melot barátok csurgatták.

Elvileg 18 felelt érdemes próbálkozni diákmunka közvetítőkel én viszont most meg élek az ismerősök adta lehetőségekből igaz h csak nyáron van melóm de askor több is jó pénzért.

2013. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!