Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gyes után hogyan tovább?...

Gyes után hogyan tovább? 2006-toldolgoztam 2008márciusig kislányom születéséig.

Figyelt kérdés
Brutto bérem120000ft. UtánnaTGYÁS-on voltam, majd GYED-en.2010márciusba született a kisfiam utánna szintén TGYÁS, GYED, most Gyesen vagyok ami márciusban jár le. A 3. babát julius közepére várjuk. Milyen lehetöségeim vannak és mivel járnék jobban anyagilag? :Bentlevö szabi kivétele, táppénzre menni, visszamenni dolgozni? Moböl fogják számolni a juttatásokat? ELÖRE IS KÖSZÖNÖM

2013. jan. 25. 08:56
 1/2 anonim válasza:
Nem vagyok benne biztos,de ha jól tudom,ha vissza mész dolgozni akkor megint jogosult leszel a tgyásra. ha minden rendben van veled meg a babával és nem lenne terhelö a munka én vissa mennék dolgozni,ha csak 1hónapra is. persze ha a pénz számit. De nem vagyok benne biztos. sok egézséget és boldog babavárást
2013. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem jobban jársz ha elmész táppénzre. Én is azon vagyok most dec 1.-től és áprilisba fogok szülni. Nekem ezt tanácsolták. És többet is kapok, mint a gyes.
2013. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!