Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meg lehetne így élni?

Meg lehetne így élni?

Figyelt kérdés

Nettó 76 ezret keresnék diákmunkával, heti 35 óra munkával. Emellett alkalmanként vállalnék még angol nyelvoktatást általános iskolásoknak 1500 forintos órabérért.

Tehát átlagosan olyan 100 ezer forintom lenne. Ebből 45 ezer forint a szoba amit bérelnék rezsivel és közös koltséggel együtt, fixen.

Havonta 3900 lejönne a BKV bérletre + 8000 ezer a jógabérletemre.

Maradna 43 100 forintom ételre, alkalmankénti szórakozásra, esetleg gyógyszerekre stb.

Reális ez így? Meg tudnék élni vagy kevés a 43 ezer??

Csak őszintén légyszi!:)


2013. jan. 27. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát mi 5 hónapon keresztül éltünk ketten havi 115-120 ezer forintból, tehát egy fizetésből.


Ebből az albérlet 50 e / hó, plusz a rezsi, és mellette egy autót is fenntartottunk. Mi kijöttünk ennyi pénzből, és jelenleg az én fizetésem teljes összegét félre tudjuk tenni.

2013. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az alkalmankénti szórakozás sem mindegy, mert heti egy 2000 forintos bulival számolva az már havi 8, ami a 43 ezernek az ötödre.


Ételre mindenképp elég és ha ettél, abból még marad egy tízes, amit elbulizhatsz.

2013. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg lehetne? Én 100 rugóból még a kb. 40 ezernyi hitelemet is fizetem.
2013. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!