Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelizz, mint a király,...

Reggelizz, mint a király, ebédelj, mint a polgár, vacsorázz, mint a szegény ember, módjával mindent ehetsz délután 4-ig, aztán már csak vizet másnap reggelig. Egy hónap alatt 3.7 kg?

Figyelt kérdés
TUDNÁM TARTANI A SÚLYOM,HA ÍGY CSINÁLNÁM TOVÁBBRA IS ,HA LEFOGYTAM A KÍVÁNT SÚLYRA?
2011. aug. 15. 08:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Du. 4 után csak víz??? Ez ugye csak vicc? Kemény 14-16 órán át koplalsz? Hát te sem vagy 100-as.
2011. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
vacsora meg hol van? egyél akkor fehérjét.
2011. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 bix ***** válasza:
100%

hát persze... ehh... ez a diéta is azért "működik" mert 4-reggeliig gyak koplalsz. ennek minden előnyével és rettenet mennyiségű hátrányával...


elképzelhető hogy tartod majd a súlyod. hosszú távon viszont nem fog menni, elég rendesen megnő egy csomó kóros betegség kockázata... de abba is hagyom mielőtt keresztre feszítenek...

2011. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

bIX!


CSAK ÉN NEM TUDOK NAPI 2 ÉTKEZÉSNÉL TÖBBET ENNI. NEM VAGYOK ÉHES,ÍGY IS KEVESET ESZEM,MERT NEM VAGYOK ÉHES!

2011. aug. 15. 09:08
 5/19 A kérdező kommentje:

bix-ez a csaj is így fogyott.


[link]

2011. aug. 15. 09:11
 6/19 anonim válasza:

Bocsi ne haragudj de mielőtt ilyen fa szságokat írsz csak google-z egy kicsit, hogyan kell megfelelően táplálkozni, de ne a nők lapjából olvasott vagy a kocsmából a Bélától hallott b uziságot tanuld meg, mert sajnos azért van ilyen sok hülye ember.


Menj föl egy testépítő oldalra és ott olvasgasd az alapismereteket és mindent tudni fogsz! Inkább halgass egy jól kinéző hozzáértő emberekre, semmint egy ilyen dagadt g eci Szulák-ra a joghurtos zsíragymosó reklámokra!!!

2011. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már nincs olyan, hogy nem tudsz. Vedd rá magadat. Érdekes módon régen én se "tudtam" reggelizni. Amióta cukorbeteg vagyok és muszáj jééé mégis tudok.
2011. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
de érzem h nem vagyok éhes,és eszek akkor hízni fogok nem?
2011. aug. 15. 09:25
 9/19 bix ***** válasza:
100%

jah így fogyott. látszik is... tudod hány lányt látok nap mint nap aki koplalva fogyott? 30 kilós 180 centis csaj kb (sarkított példa) olyan lábai voltak mint az én csuklóm... és akkor is rezgett rajta a zsír. semmi feszesség, lapos fenék, semmi mell. jah fszán nézett ki.


nevetséges amit a képhez írt a csaj. most meg is tartja és némi izmot is magára szed? halvány lila gőze nincs ahogy látom hogy mitől lesz izom rajta... ha izmot akar akkor tömegnövelő étrend kell, és az meg némi zsírosodás nélkül nem fog menni, kalória többlet kell a szervezetnek, másképp nem megy...


mindegy. én nem vitatkozok veled, csinálj amit akarsz. ezzel nem igazán fogsz tudni rendesen mozogni, lévén a koplalás miatt megdobod a kortizol szinted, ami az izmokat fogja első körben elbontani, takarékra kapcsolja a szervezeted, aztán majd megnézheted hogy 800 kcal kell a súlytartáshoz és a "levegőtől" is hízol. sok sikert...

2011. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Dehogy fogsz hízni -.- napi 5x keveset kell enni
2011. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!