Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en hová tűnt a refund?

Ebay-en hová tűnt a refund?

Figyelt kérdés
Ebayen vásároltam egy cuccot, nem jött meg,"ügyet" (case) indítottam, elvileg már 3 napja megkaptam a refundot, de én nem látom. A hétvégén még láttam paypal-on , hogy megjött a pénz és visszautalják a kártyámra, azóta eltünt, paypal-en sehol semmi.. akárhogy állítgatom, nézegetem. Kártyámra sem érkezett meg a pénz. Hová tűnhetett el?

#eBay #PayPal #pénz #ügy #visszatérítés #refund #ebay refund #paypal refund #ebay case #paypal case
2013. jan. 28. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha kártyával fizettél akkor arra fog vissza érkezni, de ez több nap is lehet, a hétvége nem számít bele. Nekem kb 1 hetet kellett várnom rá miután megjött az email, hogy visszautalták.
2013. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!