Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen ellátásra, segélyre,...

Milyen ellátásra, segélyre, segítségre, tanulási lehetőségekre, munkára vagyok jogosult?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, érettségim van, 360 munkanapom sajnos nincs meg.

Milyen jogosultságaim vannak a munkaügyközponttól? tudok tanulni náluk? van lehetőségem ingyenes tanfolyamot végig csinálni? valamilyen lehetőség?


2013. jan. 28. 11:29
 1/3 anonim válasza:
OKJ. De szerintem a korod miatt már csak estire vagy levelezőre mehetsz, és fizetned is kell. De szamalk. hu, esetleg nézz utána. Dolgozni meg úgy tudsz, hogy beadod az önéletrajzod valahová. Sima érettségi vagy van szakképzettséged? Tudom, hogy az emberek utálják, de pl. a BKV folyton keres sofőrt buszokhoz, és jól is keresnek. Igaz, ahhoz kell jogsi. Viszont van tanfolyamuk, ami alatt már kapsz egy alacsonyabb bért. Szintén nem kedvelt, de Burger King és társai, mindig keresnek munkaerőt. Nem fizet sokat, de állandó, és vannak bizonyos plusz juttatások is.
2013. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lány vagyok es sulyosekcemam is van, kesztyu, kremek, ez van napi 18 oraban a kezemen, tehat valami olyan szakmat szeretnek, ami nem igenyel sok kezu munkat.

Engem az erdekel hogy a munkaugyi hivatalban milyen lehetosegeim vannak? Ott nem igazan tajekoztattak. Ezert szeretnek tobbet megtudni.

Esetleg ingyenesen tudok szakkepzesben reszt venni? Nem tudom hogy mukodik.

2013. jan. 28. 13:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem egyebkent: postara de ott elutasitottak az oneletrajzomat, es csak postas vegzettseggel vettek volna fel sajnos. Pedig ott a kezemnek se lenne baja. Nem tudom meg hol tudnem munkat talalni. Szivesen szorolapoznek, de vesebeteg vagyok, ejszakankent bepisilek...
2013. jan. 28. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!