Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Foglalkoztatást helyettesítő...

Foglalkoztatást helyettesítő támogatást kérvényeztem ahol elmondták hogy környezettanulmányt fognak végezni nálam. Hogyan zajlik le?

Figyelt kérdés

Soha nem kértem még de a TB járulékomat már nem tudom finanszírozni és azt ajánlották a munkaügyi központban hogy kérjem a FHT-t mert abból vonják ezt a járulékot is.

Viszont az elmondottak alapján a környezettanulmányon fog múlni hogy megkapom vagy sem.

Magamban élek néha a párom nálam alszik és van itt pár cucca(törölköző, fogkefe, néhány ruhadarab)de én arra kérdésre hogy élettársak vagyunk nemmel válaszoltam, mivel nem élünk együtt, csak néha itt alszik vagy én ő nála. Ez jelenthet problémát?

Aki kijön hivatalos személy belenézhet a szekrényekbe, kutathat a személyes tárgyaim között?

Meddig terjed egy ilyen személy hatásköre?

Előre is köszönöm a választ!


2013. jan. 28. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Most én is ebbe a helyzetbe vagyok. Gondolom nálad már jártak. Megírnád mi volt?
2013. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nálam most van teljesen ugyanígy a helyzet. Tudnátok segíteni mi volt...!?
2013. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltak nálunk. Bejöttek, de megálltak az előszobába, beljebb nem is jöttek. Meglátták a kutyám és elkérték az oltási könyvét, felírták a legutóbbi oltás dátumát. (nem tudom ennek mi köze volt az egészhez) Megkérdezték kivel élek és ennyi volt. 2percet se voltak nálunk. Egyik ismerősömnél benéztek a wc-be is, de semmi extra.
2013. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!