Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha el akarja...

Szabovivi kérdése:

Mit tudok tenni, ha el akarja vinni a volt párom a közös kocsinkat?

Figyelt kérdés
Eddigi párommal volt egy közös kocsink. Most szakítani akarunk, de mivel az ő nevén van az autó, bár felesbe vettük, el akarja vinni. Mondtam, hogy kifizetem a részét, csak legyen az enyém a kocsi. De azt akarja, hogy az övé legyen. Pedig neki már akkor sem tetszett, amikor én meg akartam venni, de mégis megvettük. Hogy tudnám én megszerezni a kocsit?

#autó #tulajdon #elvisz #közös autó
2013. jan. 29. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert az ő nevén van. Felesbe kellett volna íratni (ha autót is lehet úgy, mint ingatlant). Beperelheted maximum, de inkább bízd azt a jóindulatára, hogy kifizesse a részedet. Ne a kocsiban reménykedj, hanem pénzben egyáltalán. A kezében vagy.
2013. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Övé a kocsi, tiéd a remény, hogy fiz

et. Na azt várhatod.

2013. jan. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez sajnos bukta. Se pasi, se kocsi,se pénz.


Fel a fejjel! van egy viszonylag ismert szólás: egyészség legyen,a többit megvesszük.

2013. jan. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

miért ragaszkodsz hozzá ennyire?!

valami szép erotikus élmény?

2013. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért ragaszkodok hozzá, mert nagyon tetszik és nagyon jó állapotban van. Rendkívül jó. Meg eleinte is nekem tetszett, azért akartam egyedül megvenni. A szívemhez nőtt, de neki ez csak egy egyszerű kocsi :S
2013. jan. 31. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!