Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mind a két diákhitel felvehető...

Mind a két diákhitel felvehető egy személy részéről vagy csak az egyik?

Figyelt kérdés
Diákhitel 1-et és a Diákhitel 2-t is fel szeretném venni. Akár egyszerre, vagy egymás után de mindenképpen párhuzamosan futnának. Kivitelezhető ez vajon?
2013. jan. 30. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, simán. Semmi akadálya nincs.
2013. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak egy szerződést lehet kötni.
2013. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor mégsem vehető fel mindkettő?
2013. jan. 30. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:

De! Nekem is egyszerre van mindkettő. A Diákhitel 2-vel a tandíjat fizetem, az 1-ből a lakhatást, kaját, utazást.


Maximum úgy érti, hogy nem egyszerre köthető, szóval két külön napon kell kötni.

2013. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem. A törlesztés is két külön számlára történik vagy összevonják őket?

Furcsa, hogy erről semmi információt nem találtam a honlapukon.

2013. jan. 30. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom. A törlesztésem kezdetéig még van egy pár év, amíg ugye befejezem az egyetemet. Szerintem ha holnap felhívod az ügyfélszolgálatukat, készséggel válaszolnak. Ez a legtisztább megoldás. Mindig nagyon rendesek szoktak lenni.


Meg majd azért oszd már meg itt is a választ, mert én is kíváncsi vagyok rá.

2013. jan. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6-os válaszadó egy kérdésem lenne hozzád, mert te már tapasztalt vagy ebben: említetted, hogy a diák hitel 1-et "magadra" azaz többnyire a megélhetésedre költöd. Hogy csinálod? Egyben veszed fel, vagy havonta utalják? Ha egyben akarom felvenni (ami ha jól tudom 250k FT max.) akkor azt hányszor tehetem meg? Előre köszönöm a válaszod!
2013. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!