Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az otthon végezhető munkáról amit adtak? Átverés?

Figyelt kérdés

Interneten találtam otthon végezhető gépelési munkát (bedolgozás). Jelentkeztem, és megkaptam a munkát, most kezdenék el dolgozni. Szeretném kérni a véleményeket, tapasztalatokat. Átverés vagy nem? Tényleg kifizetik a pénzt, amiért megdolgoznak? Olvastam sok negatívumot, hogy az interneten található hirdetésekben nem szabad bízni, mert átverés, becsapás.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 30. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg itt:


[link]


Sok hasznos tanács van.

2013. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. jan. 30. 21:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnyitottam, és azt írta ki, hogy az oldal nem található :(
2013. jan. 30. 21:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Már jó! :)
2013. jan. 30. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs otthon végezhető gépelési munka (bedolgozás). Már 20 éve sem volt.


A "munka" abból áll, hogy vegyél meg egy csomagot, amiben az lesz leírva, hogy te is ugyanígy hirdesd a "bedolgozást", és kérjed másoktól a pénzt.


Hihetetlen, hogy ez az átverés még mindig létezik.

2013. jan. 31. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Igen, létezik, és ráadásul nagyrészt álláskereső oldalakon találkozik velük az ember.
2013. jan. 31. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!