Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan otthon végezhető...

Tudtok olyan otthon végezhető munkáról, ami megbízható, valóban fizet, nem kell befektetés? Nem sokat ígérő, hangzatos állásajánlatokra gondolok, hanem racionális dologra. Gépelés, szöszmötölés. (pandastartot nem kérek)

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Igen. A forex-ezés. Nyitsz egy számlát egy brókernél (én a plus500-nál vagyok) és devizával kereskedsz (pl. euróval). Ha teszem azt egymillió forinttal indulsz, akkor havonta olyan százezret nyerhetsz vele, abból már meg lehet élni. Hátránya hogy napi 8 órát ott kell ülni a gépnél és figyelni az árfolyamokat.
2012. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írta, hogy olyat keres, amibe nem kell befektetni.

Szerintem a neten csak a PTC van, amibe nem kell pénzt tenni, de kb annyit is lehet kivenni:) Havi 1-2 dollár ami bejön belőlük, ha egész nap a gép előtt ülsz.

Esetleg építhetsz MLM hálózatot, tudok olyat, ahova nem kell betenni pénzt, de ha alattad valaki tesz be, akkor kapsz jutalékot. Ha érdekel, írj privátban.

2012. okt. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pénzügyekhez eleve nem értek :P

És manapság meg nehéz találni olyant,aki hajlandó akár 1 fillért is befizetni...és meg is értem.

Azért köszi nektek.

2012. okt. 10. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy nem is fognak keresni:) Néha bejön egy egy olyan PTC oldal, ahol befektetés nélkül napi 20 cent körül lehet keresni és talán megmarad addig, amíg ki lehet venni belőle, de ez nem jellemző. Semmiből nagyon ritkán lesz valami:)
2012. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!