Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha eladok valamit neten...

Ha eladok valamit neten keresztül, elküdöm, és ir az illető, hogy törött, visszaadjátok az árát? Van kép róla, hogy hibátlan. Vagy mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Küldje vissza, akkor esetleg visszadom a pénzt, és megyek reklamálni a postára. A csomagra ugye rá volt írva, hogy törékeny?
2009. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem postai úton ment, hanem az Ő ismerőse vitte el Neki.
2009. szept. 3. 09:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Hú, ezt jó értelmesen leirtam. Tehát, a vevő ismerősével egy városban lakunk, és Ő vitte el a vevőnek egy másik városba. Én nem ismerem egyikőjüket sem, csak addig találkoztunk, amig az illetőnek átadtam a cuccot.
2009. szept. 3. 09:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem volt törött,akkor ne add vissza,hajtsa be azon aki vitte.Ha lelkis vagy akkor a saját károdon visszaveheted.Tulajdonképpen semmit nem tud csinálni,de ez olyan becsület-kérdéses dolog.Vagy vonjad le annak az 1 db-nak az árát és azt add vissza.
2009. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha akkor nem volt törött amikor átadtad, akkor ne reklamáljon. Ugyebár pénztártól való távozás után... Ha az ismerős úgy vette át, hogy nem nézte meg, hogy egyben van-e, akkor ő bukta be. Ha az út során tört el, akkor szintén ő bukta be. Ha meg már a vevőnél tört el, akkor meg a vevő bukta.
2009. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is egyetértek Veletek, csak mondom inkább megkérdezem, hátha van aki velem hasonló véleményen van. Nem volt törött egyáltalán, szerencsére még pár képet is csináltam róla, azon is látszik. Na, meg nekem ez becsületbeli kérdés is, nem hirdetném újszerűnek, ha baja van...Mindenesetre a napom jól el lett sz@rva.
2009. szept. 3. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!