Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan pénzhez...

Kellegykispenz kérdése:

Hogyan tudnék gyorsan pénzhez jutni? :dd

Figyelt kérdés
na akkor izéé... 17 éves leszek, és szügségem lenne egykis pénzre :dd nem ojan nagy összegregondoltam ijen 6-7 ezer forint körül :DD csak minnél gyorsabban. bármit elválalnék meg ijesmi csak nemvágom hogy hogytudom ezt megvalósítani na értitek ? xd nemkellenek a hülye válaszok meg ijesmi... gyorsan segítsetek légyszi ! kihagytam h szüleimtől stb.. nem kéregetek :D

#jutás #pénzhez
2013. febr. 3. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Diákmunka
2013. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hájaaa ***** válasza:
Amint megtanulsz helyesen írni, összedobunk neked itt a GYK-n 6-7ezer forintot. Addig viszont, gyakorolj!
2013. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom Helyesírási szótárra kéne a pénz.
2013. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igenis Főnök ! :DD diákmunkát hol tudnék vállalni ? ja és.. embereeeek ne abba kössetekmár bele hogy helyesen írok e vagy nem... ki a faszomat érdekel most komolyan ? :dd kiafaszom figyel ilyenkor oda ezekre :'DD ne abba kössetek bele hogy helyesen írtam e le vagy nem hanem inkább válaszoljatok :33
2013. febr. 3. 12:08
 5/6 hájaaa ***** válasza:
Ha nem írsz helyesen, nem vesznek komolyan...ergó hülyének néznek
2013. febr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet hülyeséget írok, de szerintem piacon kéreskedj be segítőnek az árusoknál, láttam már ilyet, nem sokat fizet, de 2-4 nap alatt ösze tudsz szedi egy tizezret.

Ha lány vagy akk csinálj egy fétis videót, csak egy csomag lufi kell hozzá, meg egy kamerás mobil, le sem kell vetkőznöd, csak lefilmezed ahogy felfújsz durranásig egy lufit, a másikra meg ráülsz, és szexin meglovagolod. Na ezt el tudod adni pár tizezer forintért egy fétis oldalnak.

2013. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!