Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan pénzhez...

Hogyan tudnék gyorsan pénzhez jutni?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkahelyem, de sürgősen szeretnék pénzt szerezni valahogy, mert szeretnék venni sok új ruhát magamnak (Nő vagyok). Hogyan érhetem ezt el?? Vannak cuccaim amiket nem hordok, azokat eladnám, de nem tudom, hol vennék meg azonnal? Valami egyszerű és gyors megoldást szeretnék, köszönöm, aki tud segíteni!
2011. júl. 9. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Vatera, bár nem biztos, h mindent megvesznek.
2011. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Köszönöm a választ. De a vatera az ingyenes, tehát nem kell azért fizetni hogy ha sikerül eladnom valamit meg ilyenek? Ingyenes az egész??

2011. júl. 9. 18:16
 3/8 anonim válasza:
A termékfeltöltés, és a sikeres eladás is fizetős !
2011. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valamennyit kell fizetni:

[link]


Esetleg ingyen hirdetős oldalakon is feladhatod.

2011. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ha fizetős, akkor inkább hagyom a vaterát.

Az a baj, hogy én már egy ingyenes hirdető oldalra raktam fel pár dolgot, de senki nem vett semmit. Nekem pedig kéne a pénz. :(

2011. júl. 9. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nem ezt akarod hallani, de ha munkanélküli vagy, akkor ne sok új ruhát akarjál magadnak, hanem vegyél egy kosztümöt, amiben eljárhatsz állásinterjúra ...
2011. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Itt nincs munkalehetőség. Ahol meg van (Budapest) oda nem akarja a férjem hogy dolgozni járjak, és ő úgy van vele, hogy akkor inkább legyek munkanélküli. Pedig én szeretnék dolgozni, de itt sajnos nincs lehetőség. Amíg nem itt laktam mindig voltak biztos munkahelyeim, itt is adódtak munkák csak nem hosszú távúak. Na de nem ez most a kérdés, csak gondoltam, megírom.
2011. júl. 9. 19:29
 8/8 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj, de ne a férjed mondja meg, hogy hová mehetsz dolgozni, nem vagy a tulajdona...az ok, hogy most eltart, de mi lesz, ha váltok vagy ne adj isten történik vele valami, akkor hogyan fogod eltartani magad? senki nem fog felvenni, ha előtte évekig/évtizedekig munka nélkül voltál és 0 gyakorlatod van...nem szabad függeni senkitől
2011. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!