Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha kapnál 100...

Mit tennél, ha kapnál 100 000Ft-ot és egy lehetőséget arra, hogy megduplázd egy hónap alatt? A feltétel csupán annyi, ha egy hónap alatt megduplázod akkor kapsz még 100 000Ft-ot, tehát akkor neked 300 000Ft-od lesz. (tőzsde kizárva)?

Figyelt kérdés
Ha nem sikerül akkor vissza kell adni a 100 000Ft-ot, de amit kerestél az ajándék pénzzel azt megtarthatod. Tehát mit tennél (tőzsde kizárva)?

2013. febr. 4. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

HA ilyen létezne akkor már sokan milliliomosok lennének.

Ilyen nincsen, legalább is tisztességes úton, bizotsan nem.

2013. febr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a pénz túl kevés ahhoz, ez igaz legyen, illetve, ha te ennyit kapsz belőle, akkor ő vajon mennyit szerez.

Van rá lehetőség, hogy ezt megtedd, de ahhoz dolgozni kell vele.

2013. febr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És mi történik akkor, ha az egy hónap után a 100ezerből csak 20ezer maradt? Akkor csak annyit kell visszafizetnem? Vagy akkor is a 100-at?
2013. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel kis összegtől van szó feltenném ruletten a feketére.


Közel 50%-os eséllyel lesz 300ezer Ft-om cserébe azért a kockázatért, hogy kicsit több mint 50%-os eséllyel bukok 100ezret.


200ezer (lehelettel kevesebb) hozam egy hónap alatt azért elég jó.

2013. febr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" Vagy akkor is a 100-

at?"


" Akkor is természetesen százat"


Nos, akkor simán felvehetnél hitelt is egy hónapra, alig fizetsz kamatot ilyen rövid időre...

2013. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ez se rosz,de a bankok nem adnak készpénzt csak áruvásárlási hitelt,az meg nem jó."


De adnak. A-hitel, provident banki hitel stb. Ha megoldást keresel, találsz. Ha problémát keresel, azt is találsz.


Tudom, körbejártam, mert találtam egy lehetőséget, ahol BIZTOSAN vissza tudom adni a felvett (és befektetett) összeget, így nem féltem a hiteltől... Nem ördögtől való az, csak okosan kell használni! ;)

2013. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi a kérdés, ám a sokan ma is képtelenek ezt megcsinálni, pedig semmi bonyolult nincs benne.


"Tőzsde kizárva."


Épp a legkézenfekvőbb lehetőséget zárod ki. Tőzsdén nem kell hozzá egy hónap, akár egyetlen napon belül is meg lehet csinálni.


Egyébként használtcikk-kereskedelemmel kényelmesen meg lehet csinálni 100e, de akár 1M duplázását is.

2023. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!