Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jogosult vagyok valamilyen...

Jogosult vagyok valamilyen támogatásra az önkormányzat részéről?

Figyelt kérdés

Idén végeztem másodszakmán egy szakiskolában. Eddig csak feketén tudtam elhelyezkedni, viszont 1 hónapja felmondtak nekem. Nem azért lenne szükségem a pénzre mert ekkora lábon élek, hanem mert édesanyámnak szüksége van a pénzre hogy meg tudjunk élni.

22 vagyok, 2 szakmával, eddig még bejelentett munkahelyem nem volt. Azt hallottam, hogy lehet igényelni egy papírt az önkormányzatnál és ennek fejében 22.800Ft jár havonta.

Édesanyámon kívül még kishúgom lakik velünk egy háztartásban.

Köszönöm előre is a válaszokat!

...és nem, nem otthonról írok, mert internetre nincs pénzünk...(ezt pusztán a rosszindulatú hozzászólok miatt)



2013. febr. 4. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha legalább 1 éve regisztrált álláskereső vagy, akkor igényelheted az önkormányzatnál az aktív korúak ellátását (a 22.800 forintot)

Addig csak a TBd rendezését kérheted.

2013. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!