Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha felajánlok egy nagyobb...

Ha felajánlok egy nagyobb összeget h végre legyen munkám, szerintetek mennyi esélyem van h vki ráharap és ad nekem egy jó melót?

Figyelt kérdés
Természetesen nem vagyok balek, szinte bármit elvégzek, és nem is akárhogy. De mégis nagyon nehéz mostanság találni jó munkát...
2013. febr. 4. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Semennyi, ez olyan mint a gyakornoki állások, addig jó míg ingyen dolgozol de aztán tovább nem.
2013. febr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme. Honnan vennél pénzt, hogy fizess a munkádért, és főleg miért lenne ez jó neked? Amire te gondolsz max. az, hogy olcsóbban vállalod a munkát, de az meg alap, hogy a fizetési igény befolyásolja a felvételi esélyeidet.
2013. febr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kiforgatnának abból a "nagyobb összeg"-ből.
2013. febr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az MLM-es biztosítós üzletkötő az ilyen ! Folyamatosan fizeted a járulákaidat meg mindent -40 ezer havonta. Közben nem kell bejárni sehova otthon telózól és tukmálód a méregdrága biztosítást az emberekre.
2013. febr. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha megpróbálkoznál megbízható külföldi munkaerő közvetítőkkel?

pl. hajóra 50-80 ezer beugróval biztos és jól kereső munkalehetőséged van, és még csak nem is illegális.

2013. febr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hajós pista nem szivesen lennék, de írhatnál róla hogy működik ez a hajós biznisz?

Én arra gondoltam h írunk szerződést h pl 1 évig ott dolgozok mindenképp és akkor adok nekik rögtön 2 havi nettó fizumnak megfelelő pénzt pl.

2013. febr. 5. 08:44
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam már rá, h 2 havi nettó fizumat ajánlom fel annak aki végre álláshoz juttat, de sajnos senki se vállalta. A karriertanácsadó sem. :-) Azt mondta túlképzett és öreg vagyok. (40es nő)
2013. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én HR-es vagyok, elvileg tudnék álláshoz segíteni embereket. De ha valaki pénzt kínálna érte, nem mennék bele, mert ha ez kiderül, akkor az én állásomnak is lőttek. És annyit Te nem tudsz fizetni, hogy ez nekem megérje!
2013. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!