Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fémpénz váltása bankban?

Fémpénz váltása bankban?

Figyelt kérdés
Valutaváltókban nem váltanak be fémpénzt, csak eurót. Nekem van svájci frankom, és ezt szeretném magyar forintba váltani. Bankba lehetséges ez? (egyik valutaváltóban ezt mondták) Ha igen, mégis, hogyan és hol kell intézni?

2013. febr. 5. 21:07
 1/1 polarbeer ***** válasza:

Szia! Valóban, fémpénzből Magyarországon csak eurót, esetleg USA dollárt váltanak be. Viszont én gyűjtöm a régi pénzeket, ha gondolod - a papír valutánál alacsonyabb áron - én megveszem tőled a pénzeket. Svájci frankon kívül természetesen más régi, és újabb, már kivont pénzek (régebbi magyar forintok, pengők, osztrák schilling, német márka, stb) is érdekelnek, ha vannak eladók, és gondolod, én megveszem őket! :)

Üdv.:

polarbeer

2013. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!