Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Könyvelő program váltása év...

Könyvelő program váltása év közben?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő:


Jelenleg használok egy könyvelő programot (Kilcs-számla). Viszont nem kívánom tovább használni, a terméktámogatás is lejárt. Találtam viszont egy másik, szebb, olcsóbb, jobb programot. Na erre szeretnék váltani. Év közben lehetséges ez? Ha igen, akkor hogy?


2010. jún. 14. 16:50
 1/2 anonim válasza:

Akkor oldható meg, ha a régi programból áttudod vinni az újba az adatokat. Ha nem megoldható, akkor sajnos várni kell a következő évig, és a beszámolók elkészítése után lehet az új programot használni. Mondjuk ha elég türelmes az ember, az új programba újra lekönyvelheti az addigi gazdasági eseményeket, csak ha már sok volt elkönyvelve, akkor az elég időigényes.

Ha netalántán új céget kezd elkönyvelni az ember, az már mehet rögtön az új programba. Csak akkor párhuzamosan fog folyni a munka két programban.

2010. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nah. Megvan a "megfejtés":


Beszéltem könyvelővel, aztmondta nyugodtan válthatok programot, semmit nem kell vele "okoskodni"

A biztonság kedvéért beszéltem az APEH-el is, ők is azt mondták hogy nyugodtan válthatok, nincs semmi akadálya...

2010. jún. 17. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!