Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában mindenki utánvéttel akar tőlem vásárolni (magánszemély vagyok)?

Figyelt kérdés

Jófogás, apród...

Megírom nekik, hogy az drágább illetve eddig mindent előre utalással vettem és adtam is el és amint beérkezik a számlára a pénz postázom is a csomagot. Még válaszra sem méltatnak.

Az utóbbi 4-5 érdeklődő mind ilyen volt (más-más termékekre)


2013. febr. 6. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert olyan sokan becsapják az embert hogy már senki sem mer előre fizetni. Így a legjobb megoldás a kézhez vétel és fizetés.
2013. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, igaza van az elsőnek. Utánvéttel csak akkor kell fizetni, ha átveszi a csomag, nem akarnak kockáztatni. Én ezért szeretem jobban a teszveszt vagy vaterát, mert ott látni lehet az illető eladásait, hogy mennyire megbízható. Meg ha nem kapom meg a csomagot, akkor reklamálhatok az oldalnak.
2013. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előre csak a balekok utalnak. Erre utazik minden csaló. Minden második kérdés az hogy "előre utaltam, nem kaptam semmit, mit tehetnék?". Szerinted akkor miért?
2013. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan jellegű kérdés volt mostanában, hogy előre utalták a pénzt, de csomag nem érkezett soha...


Én sem fizetnék soha senkinek előre utalással, csakis utánvéttel. (és megjegyzem, még így is átverhetnek, mert a csomagban lehet féltégla is, meg használt újságpapír is...)

2013. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csak utánvéttel vásárolok, kisebb a rizikó, mint előre-utalásnál, mivel rajta kell lenni a feladó valódi adatainak, ha meg akarja kapni a pénzt.
2013. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eladásnál meg bejelölöm, hogy a "postaköltséget is a címzett állja", és mindjárt nem fizetek rá!
2013. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!