Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem értem miért van az, hogy...

Nem értem miért van az, hogy válság van, meg nincs pénze az államnak, meg az embereknek, de mindenféle vetélkedő műsorokra mint pl. valóvilág xfaktor kód akár milliókat is tudnak áldozni hogy a nyertesnek adják?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Azokat a műsorokat nem az állam finanszírozza hanem a tv-társaságok. Ezért van rájuk pénz.
2013. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóvilág, xfaktor, kód sok-sok milliós bevétel az rtl klubnak, nem pedig kiadás. A reklám bevételek ugyanis messze túltesznek a kiadásokon, ilyen egyszerű.
2013. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy a mostani éhség menet résztvevői miért kövérek..
2013. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az emberek nézik meg küldözgetik az SMS-t. Érdekes világ, mert én azt látom, hogy ugyanazok nyüszögnek a hitel meg a pénzhiány miatt, akik ezeket a valóságshowkat tartják el saját zsebükből.
2013. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lófaxt fizetnek a tv-társaságok. A sok buta néző fizeti az sms-ekkel.
2013. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont! A nézők fizetik ki az emelt díjas sms-ekkel, illetve a reklámbevételekből van még sok pénz a tévétársaságoknak.


Kérdező nagyon nincs képben, hogy mi állami, és mi maszek!

2013. febr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 3/6

"Én sem értem, hogy a mostani éhség menet résztvevői miért kövérek.."


Kövérség nem feltétlen a jólét jele.

SOk zsírt meg tésztát esznek mert az az olcsó.Az meg ugye mind lerakodik hájként.A zsíros deszkától azért lehet hízni.Főleg ha megeszel belóle napi huszat.

2016. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!