Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gond van ebayen. Valaki segítség?

Gond van ebayen. Valaki segítség?

Figyelt kérdés

[link]



Licitáltam a termékre és én állok nyerésre, de valamiért velem +1,99 $-árt akar kifizettetni, vajon miért lehet ez?

Kérem valaki segítsen. Ha egyszer ingyenes a szállítás akkor mire fel a szállítási díj??


2013. febr. 7. 20:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Még van 5 óra a végéből. Mivel licitálni kell így elképzelhető hogy azért kér 1.99-et mert ennyivel kell megemelni a licitet. Még messze nem te állsz nyerésre, mert az is lehet hogy valaki már bőven túl licitált téged, de mindig csak a minimális emelést mutatja.
2013. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert azt írja mindig, hogy outbideltek, de most ilyen nincs, és írta, hogy enyém a legmagasabb jelenleg.
2013. febr. 7. 20:42
 3/21 A kérdező kommentje:
Múltkor is, ha nagyobb licit volt rögtön jelezte, tehát ezt nem hinném.
2013. febr. 7. 20:44
 4/21 anonim ***** válasza:

És a Te országodba is ingyenes a szállítás? Mert lehet, hogy ki van írva a free shipping, de ha Mo-ra nem érvényes, akkor nem tudsz reklamálni.


Amúgy nyertél végül?

2013. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem, de kettő szállítás volt kiírva, egyik ingyenes ide, másik 2,99 $ volt, tehát 1,99 $ nem tudom miért volt...
2013. febr. 9. 09:09
 6/21 A kérdező kommentje:

Megint licitáltam, egyik eladónál ugyanez a helyzet. De vajon miért kell szállítási költséget fizetnem, ha egyszer free=ingyenes??

Mert, ha egyéb költség lenne, azt talán megértem. Az eladók meg nem válaszolnak, pedig jó lenne tudni, hogy hogy is működik ez..

2013. febr. 10. 12:31
 7/21 anonim ***** válasza:
linkeld már be nekem légyszí mire licitáltál megint..Ne aképet hanem az oldalt, és megnézem neked hogy ingyenes-e a szállítás vagy sem.
2013. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
egyébként amit a főkérdésben linkeltél oda van írva hogy a szállítás 1.99 $ . VAgyis nem ingyenes a szállítás.
2013. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

[link]


Hol látod az 1,99-szállítási költséget?

Mikor free Economy Int'l Shipping van, vagy csak nálam?

Mostanira is 1,5 de shipping and paymentnél ott a free.

2013. febr. 10. 16:53
 10/21 anonim ***** válasza:

A legelső linkednél ami már lezárult od avan írva

" Shipping: $1.99 ePacket delivery from China"


A mostaninál is oda van írva hogy

" Shipping: US $1.50 -- ePacket delivery from China. "

2013. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!