Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen licitáltam egy kisebb...

Ebayen licitáltam egy kisebb cuccra, de gond van, valaki segítség?

Figyelt kérdés

Licitáltam egy termékre 0,31 dollárba került, de a kiszállítás free shippinges = ingyenes szállításos volt, mégis, mikor rendezném a dolgot, hozzáad 1,5 dollárt szállításra. Mit tegyek, mert így már nem éri meg annyira.

Írjak levelet az eladónak?

De akkor is ez megtévesztés, kivan írva, hogy ingyenes, mire meg kéri, hogy fizessem be, pluszba hozzáad 1,5-öt.


2013. febr. 6. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
muti a linket, melyik volt az?
2013. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ennél is, elvileg ingyenes vagy 2,78 $ a szállítás. De my eBayen meg kihozza 1,99-re a szállítást.

2013. febr. 7. 17:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi lehet a gond. Másik aukciónál, ahol free idáig javarészt free is volt, nem raktak hozzá plusz szállítási költséget...
2013. febr. 7. 17:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hm... nem annyira értem én sem. mondjuk ekkora összegnél totál letojnám :) 300 ft körüli összegről van szó.
2013. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, eleve így majdnem 500 Ft. Annyim nincs paypalon, írtam az eladónak is, hogy ez mi most...
2013. febr. 7. 20:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet belőle bajom, ha reklamálok, vagy nem fizetem ki, mert nem tartom korrektnek??
2013. febr. 7. 20:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert licit összegéért, ingyen kiszállítással van leírva, a kiszállítási mód is az ingyenes van bejelölve, a leírásnál.
2013. febr. 7. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

írj neki, vesztenivalód nincs. mondjuk itthon, ha van, ez a gyűrű legalább 1500 lenne.

ha nagyon kell, akkor max raksz pénzt a paypal-ra.

2013. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi azért a segítséget, a zöld kéz is ment. Hát csak ja, nem vagyok most úgy elengedve, majd fizetéskor mondom teszek rá, mert a költséget nem kalkuláltam ...
2013. febr. 7. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!