Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van most munkaheyem, de már...

Van most munkaheyem, de már nem akarok ott dolgozni a munkatársak miatt. Rendes undor van bennem, ha arra kell gondolnom, hogy menni kell dolgozni. Találtam egy másikat, de még várom a visszajelzést. Hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Beteg voltam másfél hónapig gerincsérvvel,most kellet volna mennem dolgozni,de egyáltalán nincs kedvem,várom hogy a másik helyről hívjanak.Jó volt itt is dolgozni,de sok az olyan ember hogy már a látványuktól is ideges leszek.Nem tudom lehet hogy közel vagyok a depresszióhoz?Mert tisztára olyat érzek hogy van is kedvem meg nincs is kedvem dolgozni.
2008. jún. 5. 06:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

ez természetes reakció 1.5 hónap után. ezt pl sok kismama tudná megmondani milyen nehéz évek kihagyása után újból dolgozni vissza menni. sok sok félelem.

a férjem olyan jól keres hogy eltart nem kell dolgoznom, az elején nagyon akartam és most már egyre jobban nem, ´pedig évekig igen jó munkahelyem volt, és sikeres is voltam, de most egy év itthonlét után nagyon nem tudom mit akarok, annyira nincs kedvem dolgozni, de valamit csinálnom kéne. félek egy új munkahelytöl,meg ha´t a szabadság is jó.

2008. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!