Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy legyek olyan mint egy...

Hogy legyek olyan mint egy drogos?

Figyelt kérdés

Nem akarok drogos lenni!

Csak azt a célorientált látásmódot szeretném elsajátítani mint ami a keményebb drogosoknál megfigyelhető.

Napi több pénzt is képes megkeresni mint egy rendes állással rendelkező személy. És minden nap csak ez hajtja, hogy legyen meg a napi adag.

Ha ezek az emberek minden nap félre raknák a felét már milliomosok lennének.



2013. febr. 9. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Vállalj el mindenféle munkát, ami lehetőleg minél több pénzt ad.

Gondolom ennyi az egész, nem válogatnak.

2013. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért nem ennyi az egész. Először a szüleiket, tesójukat fosztják ki, akikkel együtt élnek, aztán már az iskolában is lopkodnak, esetleg az utcán kizsebelnek, kirabolnak járókelőket. Az még a jobbik eset, ha csak kéregetnek, hogy pl. vonatjegyre kell a pénz.
2013. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 The Other ***** válasza:
Jól írja a #2-es. A drogosok a pénzt nem rendes munkával keresik meg az anyagra. Először eladnak a környezetükben mindent (a családtagok cuccait is beleértve), majd elkezdenek lopni, betörni, koldulni, esetleg ők is drogot kezdenek árulni...
2013. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A drogos az öl a pénzért mivel neki pénz= DROG.

Nézd meg a videót és rájössz a srác azért betör, hogy heroinja legyen. Te is képes lennél ilyesmire?

http://www.youtube.com/watch?v=mcEV60D5Jk8

Fújj ezek nem emberek amúgy.

2013. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ebben van valami amit írtok. De ők tényleg nem válogatnak.

Ha egy ember tényleg áttérne ilyen szegényes körülményekre akkor lehetne elég sokat spórolni.


Láttam már ezt a videót. Érdekes. De amit mondanak az elején az tényleg így van, egyik ismerősöm mondta, hogy gondoljak arra a amikor a legboldogabb voltam. És ezt szorozzam meg kb 100-al. Kb ilyen érzés lehet.

Ha már 10x olyan boldogságot át tudnék érni már az is elég nagy élmény lehet. De ez a 100x -os. Nem csoda, hogy sok ember függője lesz.


Szerintem emberek ők, csak nagyon torzul sok emberi tulajdonságuk.


Videón láttam egy orosz drognak a hatását, pontosan a "krokodilnak". Azért hívják így mert egy idő után elkezd bomlani az ember húsa a csontról. És hiába látja tisztán, a csontját, akkor is folytatja tovább.

2013. febr. 9. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mondtam, hogy ezek nem emberek.
2013. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!