Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kérnétek, azért...

Mennyi pénzt kérnétek, azért hogy egy eee pc 701sd notebookra op rendszert tesztek rá driverekkel?

Figyelt kérdés

Ami volt az egy hibás notebbok félbehagyott hálozati úton xp telepítés linuxra

Amit én csináltam leszedtem a kézikönyveket , utána olvastam a netem egy csomót két napig probálkoztam harmadnap felment a dolog (nem én vagyok a béna hanem a gép aksi hibás) ja és illesztő progikat tettem rá . Most mrá csak azon gondolkozok mennyit kérjek az illetőtől . létszí segítsetek én olyan 4000 ft-ra gondoltam. Segítséget előre is köszönöm:)



2013. febr. 11. 17:13
 1/5 anonim válasza:

Haverjaimnak ingyen, másnak pedig nem csinálom.

A 4000 jó, úgyis kifizeti, ha kell neki.


A linuxhoz (legalábbis az Ubuntuhoz) semmilyen illesztőprogram nem kell, 9.4-től 12.10-ig telepítettem már mindegyiket több gépre is és semmilyen illesztőprogramra nem volt szükség, csak egy kis optimalizálásra, az adott konfighoz.

2013. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én 1000 ér csinálnám jobb a kevesebb mint a több mert utána lehet hogy máskor-is veled csináltatja meg
2013. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

xp-t tettem fel

nem linuxot csak az volt alapból a gépen és arra akart valaki xp-t rakni amit félbehagytt

2013. febr. 11. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 4e simán reális.
2013. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is reális...
2013. febr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!