Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan telepítsek egy op....

Hogyan telepítsek egy op. Rendszert egy olyan notebookra amin nincs bios?

Figyelt kérdés

Amikor bekapcsolom ezt írja ki: [link]


és ha bármelyikre rámegyek akkor pedig ezt:

[link]


Gondolom olyan mint egy sima cmd (parancs sor)


De mit kell vele csinálni, hogy feltelepítsek egy CD-ről egy windows xp-ét?


2011. nov. 26. 18:08
 1/6 ejbenjaro ***** válasza:
Első körben van rajta operációs rendszer. FreeDOS van rajta. Nyilván van BIOS-is, esetleg megpróbálhatod nyomogatni a DEL billentyű indulásnál, vagy az F2-t esetleg a notebook típusára keresve a neten egy felhasználói kézikönyvet összehalászni hozzá, hogy hogyan érheted el a BIOS-t. A kérdésedet pedig egy olyan kategóriában kellene feltenni, ami nem a programozás, hacsak nem BIOS-t akarsz programozni, de ennyi ismerettel inkább nem javasolnám neked.
2011. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A delete-t már nyomogattam semmi, Tudom hogy Free dos van rajta a "help" beírása után kiad pár infót. Nincs valami ötlet, mit írjak be?
2011. nov. 26. 18:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg van F2 a bios, már csak valahogy boot-olni kéne cd-ről.
2011. nov. 26. 18:39
 4/6 A kérdező kommentje:
RÁjottem, köszi az f2 javaslatot :D
2011. nov. 26. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
várjunk csak, ha nincs rajta grafikus felülettel rendelkező, grafikai műveleteket támogató operációs rendszer, hogyan készítenél screenshotot? :-O
2011. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Telefonnal...
2011. nov. 26. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!