Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Skandináv lottó, van értelme?

Skandináv lottó, van értelme?

Figyelt kérdés

Újévi fogadalom ,hogy leszokom a cigiről. Amit tartok is de volt még egy megkötésem hogy a napi cigi árát elrakom egy nagy üveg vázába hogy ez is inspiráljon a kitartáshoz. De most azon gondolkodom mihez is kezdjek ezzel az "ablakon kidobott pénzel" év végén. 750*365 azaz 273750FT. És az érdekelne mi lenne ha skandináv lottóra költeném ekkora összegből kijönne 1216 szelvény a két húzás miatt ez 2436-ot jelentene. Lenne esély egy lottó hetes elérésére egy jó kombináció segítségével?

Esetleg kombinációs javaslatokat adnátok 1200 szelvényre.

Várom a javaslatokat köszönöm.



2013. febr. 12. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy van értelme!

Lehet hogy a sokszorosát visszanyered, de lehet hogy az egészből csak pár ezer forint nyereményed lenne.

Nem hiába szerencsejáték, a szerencsén múlik és vagy lenne szerencséd vagy nem.

Ha én ennyi pénzt összespórolnék, inkább vennék belőle műszaki cikket vagy elmennék wellnessezni vagy nem is tudom. De valami olyanra költeném, aminek van értelme

Vagy ugyanilyen takarékos maradnék és elkezdenék egy megtakarítást fizetni.

2013. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát nem is tudom mert ez a pénz a meg nem vett cigi ára ami amúgy is ablakon kidobott pénz lett volna.

De ha nem jön a lotto hetes akkor egy életre felhagytam a lottoval. Na de van még addig 10 hónap lehet találok valami értelmesebb dolgot is amire költeni lehet :)-K

2013. febr. 12. 12:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy tippmixen egy 2 szorzóra felrakni az egészet?
2013. febr. 12. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire erővel, és ilyen hozzáállással akkor már jótékonykodhatnál is belőle, hisz amint mondod "úgyis kidobott pénz lett volna".

Tedd félre, sosem tudhatod mikor jön jól egy kis megtakarítás.

2013. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha a pénzt egyszerűen csak félre tennéd?


Van fél évi megélhetésre való tartalékod? Van annyid, hogy ha elveszíted a munkád, akkor még egy pár hónapig meg tudj élni, mielőtt újat találsz?


Ha nincs, akkor jó helye lesz a pénznek.


Ha van, akkor miért nem adod hozzá a vagyonod többi részéhez?


Vagy ha mindenképpen költekezni szeretnél, költsd el hasznosan. Adakozz belőle. Vegyél ajándékot belőle azoknak, akiket igazán szeretsz (de ne több tízezres műszaki cikkeket, ruhákat; kis dolgokra gondoltam).

2013. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is ezt csináltam mikor elkezdtem leszokni. a baj csak az, hogy hamar elszáll majd a lendület, és nem fogsz mindig annyi pénzt félretenni. tapasztalatból mondom. nekem 20 000-nél megált ez a félretevős dolog sajnos. de azóta sem cigiztem, 1,5 éve :) harjá!
2013. márc. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!