Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzzel a zsebetekben,...

Mennyi pénzzel a zsebetekben, indultatok el külföldre a pároddal?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Legalább 1500 euró vagy font. Ennél kevesebből semmiképpen sem.
2013. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2,5 millió vagyonnal mentem ki a diploma után. 5 év egyetem alatt takarítottam meg főleg diákmunkával.
2013. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2,5 millió nem sok egy kicsit?
2013. febr. 12. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:
én úgy voltam, hogy találtam munkát innen, a főnökkel egyeztettem, fel is vett, kimentem külföldre és egy hónapig hotelban laktam, az első fizetésig, utána lakást kerestem.
2013. febr. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De sok. Csak mondom, hogy én annyit gyűjtöttem össze rá.


Amit elköltöttem belőle 3 hónap alatt, amíg munkát találtam, lakhatásra, megélhetésre, olyan 700 ezer volt. De én egyedül voltam. Két emberre pár százezerrel több.


Meg nem mindegy, hogy Angliába vagy mondjuk Bulgáriába mentek ki.

2013. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugatra mindenképp 2 havi lakbér+kaució+1 havi költőpénz (étel, utazás, stb) ez kb. 800 ezer ft minimum.
2013. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!