Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek milyen volt a magzatvíz...

Nektek milyen volt a magzatvíz elfolyás? Egyszerre, vagy szivárgott? Hogy vetted észre? Egyből tudtad hogy az az? Mit csináltál éppen akkor? Megijedtél? Egyből indultatok a kórházba?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem szivárgott

először azt hittem ,hogy csak bővebb folyás, a következő adag kb. 30 perccel később jött, ott már tudtam ,hogy ez a magzatvíz

fájás sehol, alvásból ébresztett éjszaka

felhívtam a szülésznőt, azt mondta, hogy nyugodtan zuhanyozzak le, aztán lassan indulhatunk be

megijedtem, szerintem mindenki megijed, amikor az első szülése megindul, de vártam is már, túlhordásban voltunk

2012. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiírt napon álltam a kandallónk mellett, pont tömtem aprófával.

Egyszer csak reccs, a baba fent kirúgta a burkot.

Rögtön kattant az agyam, hogy kirúgta, ebből víz lesz, rohantam a fürdőbe, a csempére. 3-5 lépés... Mire odaértem, már éreztem pár cseppet, véres víz volt, rögtön betét, ruha, apának mondtam, indulunk. Törölköző az autóba, de pici lökések jöttek csak, nem árasztott el a víz, végig éreztem, hogy szivárog, mint vérzésnél szokott. Kórház előtt kiszállok, becsukom az autó ajtaját, erre durr, szabályosan egy niagara robbant ki belőlem, úgy, hogy a betét nem ért semmit, a nadrágom, a cipőm, zoknim mind tiszta víz lett, és alattam egy bazi tócsa, ledermedtem. Férjem meg azt hitte, fájok, rohant oda hozzám parkolás után, majd röhögtünk egyet kínunkban, és felkínlódtunk vízben tocsogva a 2. emeletre. Sajna ezt a kis malőrt látta egy kijövő tinifiú az apjával, remélem, nem okoztam neki maradandó szexuális blokkot a látvánnyal :P

Most várjuk a másodikat, az utolsó hetekben majd elmászkálni sem merek sehová, nemhogy elkap valahol a "placcs..."

2012. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Játszottam a kanapén a nővérem 3 hónapos babájával mikor ugy éreztem elcsöppent egy kis vizeletem.elsiettem a wc-re de onnan már csak folyt szinte mint a vízesés.mivel erősen locsogott(kb.3percet voltam wcn de csak folyt,megpróbáltuk tenaladyvel felállni,de kb 20másodperc alatt átázott)hívtam a védőnőt aki mentőt javasolt.csak egy óriási törülközőt tettem magam alá és irány a kórház,ahol szintén eláztattam mindent.(azt hittem ettől sokkal kevesebb a magzatviz).fájásaim nem voltak :-(.elfolyt du 3kor a magzatvíz és másnap 1óra20perckor született meg a kislányom császárral
2012. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Éjjel történt. Arra ébredtem fel, hogy jééé még nem voltam pisilni (minden éjjel mennem kellett éjfél körül). Aztán éreztem, hogy jajj elkéstem, mert már folyik is. Kiszaladtam a wcre és ott tudatosult bennem, hogy ez bizony men pisi, hanem magzatvíz. Pedig még az intenzitása is olyan volt. Gyorsan felébresztettem a férjemet, mondtam neki mi a helyzet. Majdnem visszaaludt :D még egyszer szólnom kellett, hogy felfogja. Gyorsan bedobálta a bőröndbe ami még hiányzott, majd megkérdezte, hogy megborotválkozzon-e :D Mondanom sem kell, hogy nem engedtem neki... Irány a kórház kocsival, lábam között törölköző. Igazából addig csordogált a vizem amíg meg nem szültem. Fájásoknál kicsit több jött.
2012. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kórházban voltam túlhordással. A 6. napon hajnalban felébredtem, hogy pisilni kell. Fordultam egyet az ágyon, éreztem egy pukkanást, majd azt, hogy csurog. Iszkoltam a wc-re, leültem, de folyamatosan folyt... Zöld volt, úgyhogy egyből leesett, hogy mi van. Felhívtam a férjemet, hogy azonnal jöjjön, mert mindjárt megszületik a baba. (Császárra voltam kiírva 1 nappal későbbre.) :)
2012. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül fog hangzani,de én nem vettem észre mikor folyt el.Hajnalban mentünk be a kórházba 5 perces fájásokkal és ott mondta a doki hogy már a nyomai sem láthatóak.Ebből gondolom hogy az esti zuhanyzásnál tudott észrevétlenül elfolyni :)
2012. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 3 perces fájásokkal értünk a kórházba, kiszálltam, meg éreztem, hogy folyik. Nem volt nagy mennyiség, a betét felfogta. A szülésznő nem is hitte el, hogy folyik, aztán a doki igazolta. A másodiknál arra ébredtem fel, hogy elázott a bugyim, onnantól kétperces fájások.
2012. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!