Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Foglalkozást helyettesítő...

Foglalkozást helyettesítő támogatást van még aki nem kapta meg (januárit)?

Figyelt kérdés
Január elsejétől ismét munkanélküli lettem és nem kaptam munkanélküli segélyt ezért jan. 11.-én az önkormányzathoz beadtam a papírokat később jött egy levél, hogy jan. 23.-án menjek be mert felülvizsgálják a segélyemet, bementem és az ügyintéző nem mondott semmi lényegeset csak hogy meg van a 30 napom. Sajnos még ma sem kaptam meg a 22800ft-ot a január hónapra és semmilyen levelet vagy határozatot nem küldtek, most ilyenkor mi lehet? Miért nem kaptam még meg? Számlára kértem. Van még aki így járt? Szeged.

2013. febr. 14. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Szeged. Érdekelne, hogy a kérelmedet mennyi idő alatt bírálták el, illetve, hogy levélben értesítettek ki, arról, hogy megkapod a támogatást?
2013. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem kaptam semmilyen levelet vagy határozatot nem kellet kérelmet beadnom mert csak felfüggesztve volt mert tavaly határozott idejű közmunkán voltam. Január 23án volt a felülvizsgálat de a nő nem mondta, hogy ezután mi lesz. Gondoltam, hogy mivel együtt működtem és van 30 ledolgozott napom ezért majd 5.-éig kiküldik a pénzt de 14 van és semmi.
2013. febr. 14. 14:57
 3/3 anonim válasza:
Amíg nem kaptál jogerős határozatot a segélyről/annak meghosszabbításáról addig nem kapsz semmit elvileg, de ha mégis akkor inkább menj be kérdezz rá szerintem ha azóta se kaptad meg.
2013. márc. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!