Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Regisztrálhatok a munkaügyi...

Regisztrálhatok a munkaügyi központban úgy, hogy másfél éve töröltek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2011-ben regisztráltam magam a munkaügyi központban, néhány nappal előtte szakítottam meg főiskolai tanulmányaimat. Nem kaptam semmilyen támogatást, nem voltam jogosult semmilyen tanfolyamra (nem is indult abban az időszakban), viszont felajánlottak néhány hónap után egy munkát, ami a határnyiladék tisztítás volt, de nem fogadtam el és hagytam is ezt az egész munkaügyi központos dolgot. Most 2013-ban nyílna lehetőségem arra, hogy egy program keretében álláshoz jussak. Ehhez szükséges lenne a munkaügyi központból kikért igazolás, amin szerepel, hogy én regisztrált munkanélküli vagy álláskereső vagyok. Viszont ugye én nem vagyok, mert nem jelentkeztem anno az állásra, töröltek is a listából. Regisztrálhatok újra? Lehetséges ez? Tudomásom szerint az el nem fogadott állás után 4 évig nem regisztráltathatom magam...


2013. febr. 14. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Anno szankciósan töröltek téged valószínűleg, de jó hírem van: mindössze 2 hónapig nem tudsz ilyenkor újra regisztrálni. Tehát menjél nyugodtan.
2013. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!
2013. febr. 15. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!