Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » írna nekem valaki önéletrajzot?

írna nekem valaki önéletrajzot?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne legyen több 1-1,5 oldalnál.

Hobbit, családi állapotot és a teljes lakcímet nem kell beleírni (ám ha akarod, lehet), elég annyi, hogy Budapest 1123, ebből már látják kb. merre laksz.

2013. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hájaaa ***** válasza:
51%
5000+áfáért bármikor!
2013. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha erre nem veszed a fáradságot, akkor nem igazán érdemled meg, hogy munkahelyet találj. A gyerekedet is mással fogod megcsináltatni??? :)))


Bocsi.


Ha segítséget kérsz, sokan szívesen segítenek. De hogy más dolgozzon helyetted, azt azért ne máááááááááááár!

2013. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Javaslom az Europass önéletrajzot. Csak be kell írni az adataidat (ami nincs, azt simán törölni), feltölteni a képedet (ezt se muszáj), és az oldal összeállítja neked az önéletrajzot, amit letölthetsz, vagy elküldni a megadott email címedre. Ráadásul bármilyen európai nyelven megteheted ugyanezt.


Itt találod:


[link]


illetve itt kezdheted meg a kitöltést:


[link]

2013. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
aki rendes választ tudott írni annak nagyon köszönöm szépen sokat segített :) aki bunkó hát az az :)
2013. febr. 17. 09:07
 7/7 A kérdező kommentje:
még nagyon kezdő vagyok ebben és ezért kértem segítséget.nem azért mert nem akarok munkát szerezni.
2013. febr. 17. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!