Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2013-ban a rendőrségnél indul...

2013-ban a rendőrségnél indul közfoglalkoztatási program?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy indul-e közmunkaprogram a rendőrségen és, hogy lehet oda bekerülni? Jelenleg munkanélküli vagyok és az úgynevezett foglalkozást helyettesítő támogatást kapom, ezért érdekelne. Van biztonság őri és fegyverismereti vizsgám. Minden infó érdekelne. Köszönöm

2013. febr. 15. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Minden hajléktalan munkanélkülit nem tesznek be, ilyen felelősségteljes pozícióba. Mit képzelsz ?:D
2013. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de te mit képzelsz magadról, hogy le hajléktalanozol? Azért mert valaki munkanélküli még nem biztos, hogy hajléktalan és milyen felelősségteljes munkáról beszélsz? Nem azt írtam, hogy rendőri munkát, hanem, hogy a rendőrségen belül. 1-2 éve volt, talán tavaly is, hogy a rendőrség vett fel közmunkára embereket, irodára, portára őrnek, takarítókat. Sőt 6 hónapos képzés után rendőr lehetett az illető. A hozzászólásodnál nem magadból indulj ki.
2013. febr. 15. 19:18
 3/8 anonim válasza:

Mi tavaly a rendőrségen dolgoztunk közfoglalkoztatottként, és ígérték, hogy január 16-tól mehetünk ismét. Azóta most tartunk a 4. időpontnál de még semmi hivatalos információnk nincs a munkakezdésről.


Az, hogy van biztonsági őri vizsgád, az semmit nem jelent, ugyanis a hivatásos állományba nem tartom valószínünek, hogy felvesznek, csak a kiszolgáló személyzethez lehet közmunkásként bekerülni. ( legalábbis tavaly még így volt) ...tehát kőműves, festő, burkoló, gépkocsivezető, takarító....stb.

2013. febr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Elvileg március 1-től indul újra a közfoglalkozatási program a BRFK-nál, de még nem írták alá a szerződést a Munkaügyi Központtal. Én tavaly is voltam, idén pedig felhívtak, hogy meg voltak velem elégedve ezért újra bekerülhetek a programba ha nincs éppen munkám. Elvileg augusztus 31-ig lehet így dolgozni. Egyetlen feltétele, hogy regisztrált munkanélküli legyen az ember. A választható munkakörök: takarító, postázó (iratkezelő), karbantartó.

Én már túl vagyok az orvosi alkalmasságin is, már csak a szerződést várom.

2013. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már mindegy behívtak vízügyhöz vagyonőrnek.
2013. febr. 26. 15:10
 6/8 anonim válasza:

Közben nekem is változott a helyzet! Bekerülhetek a vízügyhöz!!! :D

Érdekes, itt megkapom a magasabb bért, nem úgy mint a rendőrségnél. Szóval jobban járok, és talán az áthelyezésre is nagyobb esélyem lesz itt, mint a BRFK-nál. Ott amúgy is nagyon nehezen mennek a dolgok, szóval nem bánom egyáltalán. Szerintem te se tedd! Lehet, hogy majd találkozunk is! :)

2013. febr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi is tegnap kezdtünk a rendőrségen ismét, de azt nem értem hogyan lehetnek a bérek magasabbak a vízműnél, mint a rendőrségen?
2013. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A magasabb bért arra értettem, hogy a rendőrségnél csak a bruttó 75.500-at kaptam volna mivel szakképzettséghez kötik a magasabbat. A vízügynél pedig azt nézik, hogy van érettségim, ezért megkapom a 96.800-at. Ja, és nem csak 6 hónapig tart, hanem december 20-ig, és 21-től pedig elvileg új szerződéssel folytathatjuk tovább. Szóval ezek után számomra nem volt kérdés, hogy hova is menjek, pedig a vízügyes meló miatt sokkal többet kell utaznom.
2013. márc. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!