Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy 4500 forintos termékért...

Egy 4500 forintos termékért miatt érdemes a fogyasztóvédelemhez fordulnom?

Figyelt kérdés
Vettem egy terméket ami hibás volt és vissza küldtem garanciára, de azt írták hogy a termék hibája nem megállapítható, viszont nem küldték vissza pedig én szeretném visszakapni mert csak egy kis hajszálrepedés van rajta amitől még használható.
2013. febr. 17. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
ha van időd, meg kedved, miért ne?
2013. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Időm az van és nagyon szívesen foglalkoznék vele, csak pénzbe ne nagyon kerüljön:)
2013. febr. 17. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Macerás nagyon, ha idegeskedni akarsz még, akkor uccu neki! Jótállás, garancia, csak a mesében van, meg addig míg el nem adják a cuccot! Persze kivételek vannak.
2013. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem küldték vissza? Akkor ez nem a fogyasztóvédelemre tartozik, hanem a rendőrségre, mint lopás.
2013. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán. Főleg így, hogy nem küldték vissza. Bár előtte őket hívnám fel hogy azért küldjék már vissza. Lehet elakadt a postán vagy valami. De ha nem küldik akkor simán fogy. véd.
2013. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Két terméket vásároltam tőlük, a 4500 forintos az csak "kiegészítője" volt a másiknak. Mindkettőt vissza küldtem, az egyiket ki is cserélték, de a 4500 forintosra azt mondták hogy "nem megállapítható mert nem küldtem vissza időben", és nem küldték vissza. Ez egy ilyen műanyag adapter amin volt belül egy kis hajszálrepedés, de ettől még tökéletesen lehetett használni, lehet ezt nem kellett volna elküldenem garanciába, de most már későbánat:(
2013. febr. 18. 08:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Több emailt is küldtem amire nem válaszoltak.
2013. febr. 18. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!