Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyek tartoznak...

Szerintetek melyek tartoznak a legundorítóbb munkakörök közé?

Figyelt kérdés
Mint például leszedni az öngyilkosokat a kötélről, kiszedni a dunából és társaik... Legyetek kreatívak!
2013. febr. 18. 07:08
 1/5 attila2013 válasza:
boncolás
2013. febr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A boncolás jó, én szeretem:) Bár sok laikus nagyon irtózik tőle... Szerintem a politikus. De most komolyan.
2013. febr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nehéz lenne választani, sok nagyon undorító munka van.


Amiket mindenképpen megemlítenék:

- Szárnyas vágóhidakon vannak eszméletlen gusztustalan munkák.

- Hagyományos módon dolgozó cserző műhelyekben.

- Szennyvíz csatornákban, elavult szennyvíz telepeken végzett munkák.

2013. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fehérje feldolgozó üzemben, köznapi nevén dögüzemben dolgozni. De az ápolónői, orvosi munka is gyakran lehet undorító, de feltételezem aki annak megy, van hozzá gyomra.


Átvitt értelemben pedig politikus, biztosítási ügynök, orvoslátogató.

2013. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom a volt kolléganőmé volt a legundorítóbb: besúgó, talpnyaló, főnök jobb és balkeze... :D Értsétek, úgy ahogy jól esik, mert tényleg mindenre használták.

Neki volt hozzá gyomra, én már az Ő látványától is hányingert kaptam! :D

2013. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!